CONCIERGE
WYNAJEM SAMOCHODÓW
W OFERCIE VIP

CONCIERGE to usługa oferowana klientom VIP. Gwarantujemy m.in. wynajem samochodów luksusowych wraz z kierowcą oraz realizację zamówień specjalnych na pojazdy klasy premium. Wypożyczalnia aut osobowych działa na zasadzie door to door i skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i zarządów firm (w opcji obsługi flotowej).

Pojazdy klasy premium

Zamówienia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Pojazdy wraz z kierowcą

Usługa door to door

 

Prowadzimy wynajem aut luksusowych – wybierając naszą firmę nie będziesz zawiedziony. W Polskiej Flocie znajdziesz maszyny piękne, mocne i komfortowe! Nasza wypożyczalnia aut luksusowych to najwyższa jakość świadczonych przez nas usług.

Marzysz o podróży samochodem z najwyższej półki, a nie potrzebujesz takiego samochodu na co dzień?
Nasza miłość do samochodów i kadra wyspecjalizowanych pracowników to gwarancja najwyższej jakości usług. Wynajem aut luksusowych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

A może chciałbyś na dłużej przetestować jakiś samochód, zanim zdecydujesz się na zakup? Wiadomo, że nie da się poznać wszystkich walorów pojazdu podczas jednej jazdy próbnej.

Cenisz sobie komfort i najwyższą jakość usług? To oferta dla Ciebie. Będziesz mógł wybrać się w podróż samochodem klasy premium dostosowanym w pełni do Twoich potrzeb.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dlatego masz pewność otrzymania usługi dokładnie takiej, jakiej oczekujesz! Pozwolimy Ci na pełen komfort i oszczędność czasu. Zawsze możesz zgłaszać wszystkie uwagi do naszej obsługi. Możesz wybrać czas trwania usługi, a także zmienić go w trakcie użytkowania samochodu, dlatego postaw na elastyczność, którą będziesz mieć wybierając usługi naszej firmy!

Jeśli podróżujesz dużo, a czas podróży chciałbyś poświęcić na relaks, pracę, rozmowy przez telefon etc. – możesz wynająć pojazd wraz z kierowcą, który będzie do Twojej dyspozycji wtedy, kiedy będziesz tego potrzebował. W naszej flocie znajdziesz nowe samochody premium znanych marek. Wybierając naszą firmę możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie samochód VIP jest w pełni przygotowany do jazdy.

Ponadto, nie będziesz musiał specjalnie fatygować się po swój samochód. Nasza wypożyczalnia aut luksusowych działa na zasadzie door-to-door, dlatego będziesz mógł zaoszczędzić swój cenny czas.

Wynajem aut luksusowych w naszej firmie jest niezwykle szybki i prosty – wszystkie samochody są dostępne od ręki. Stawiamy na Twoją wygodę! Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o naszej ofercie, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Jeśli tego potrzebujesz – możesz zamówić flotę dla zarządu swojej firmy, wszystko zależy od tego, co jest Ci potrzebne, my się dostosujemy i stworzymy dla Ciebie atrakcyjny kontrakt!

Nie musisz się niczego obawiać – nasza wypożyczalnia aut luksusowych opiera swoją działalność na uczciwej relacji z Klientem. Nie spotkasz u nas dodatkowych, ukrytych kosztów wynajmu, ani drobnych zapisów w umowie. Wsiądź w samochód z naszej wypożyczalni aut luksusowych i ruszaj w drogę!

Prosimy zostawić kontakt - z przyjemnością przedstawimy dopasowana ofertę.
Dziękujemy. Niedługo się z Tobą skontaktujemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.