Wynajem pojazdów w Krakowie

Turyści przylatujący lub przyjeżdżający do Krakowa, zazwyczaj decydują się na wypożyczenie samochodu i zwiedzanie miasta i okolic właśnie za pomocą tego środka transportu. Nic dziwnego – umożliwia on sprawną komunikację nie tylko po mieście, ale również zwiedzanie oddalonych od miasta punktów, takich jak Tatry, Oświęcim czy Ojcowski Park Narodowy. W ofercie wypożyczalni znajdziesz małe, kompaktowe samochody, które świetnie spisują się w miejskiej dżungli, ale również większe SUV-y, do których zmieścisz kilka walizek i będziesz komfortowo podróżować nawet z kilkoma osobami na pokładzie.

Wynajem auta zajmie kilka minut, a z flotą samochodową możesz zapoznać się wcześniej na naszej stronie internetowej. Konkurencyjne ceny i bogato wyposażone auta wyróżniają Polską Flotę na rynku wypożyczalni. Klienci doceniają także profesjonalną, przyjazną obsługę oraz dużą dostępność pojazdów. Dołożymy wszelkich starań, aby wynajem auta przebiegł bezproblemowo. Pracownicy Polskiej Floty znają język angielski i służą pomocą w każdej sytuacji, związanej z wynajmem pojazdu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Nie tylko dla turystów

Istnieje wiele życiowych sytuacji, w których skorzystanie z wypożyczalni aut jest potrzebne lub wręcz niezbędne. W przypadku stłuczki lub awarii pojazdu nie zawsze mamy możliwość skorzystać z auta zastępczego. Jeśli brak samochodu przez kilka czy kilkanaście dni nie wchodzi w grę, możemy skorzystać z wypożyczalni aut. Wynajem samochodów w Polskiej Flocie w Krakowie umożliwia przetrwanie okresu bez własnego pojazdu. W wypożyczalni możesz wynająć auto na kilka lub kilkanaście dni. W cenie wypożyczenia znajdują się wszystkie niezbędne ubezpieczenia. Odbierasz auto z zatankowanym bakiem i również z pełnym bakiem należy je oddać. Krótkoterminowy wynajem auta to również świetna okazja, by nieco zaszaleć i spróbować jazdy samochodem, na którego zakup nie moglibyśmy sobie pozwolić. Wiele osób wypożycza auta na jeden wieczór. Wypożyczalnia aut w Krakowie daje Państwu taką możliwość.

Dlaczego warto?

Wynajem pojazdów w oddziale Polskiej Floty w Krakowie to wygodny i niedrogi sposób na skorzystanie z komfortowego pojazdu, kiedy własny jest w naprawie lub kiedy w ogóle go nie posiadamy. Flota samochodowa w wypożyczalni aut Polska Flota to wygodne samochody z niewielkim przebiegiem, bogato wyposażone, bardzo bezpieczne i bezawaryjne. W razie potrzeby możesz wypożyczyć także fotelik dla dziecka lub bagażnik na dach. Do wyboru w ofercie znajdują się sedany, małe hatchbacki czy SUV-y i Crossovery. Znajdziecie Państwo u nas także busy i samochody dostawcze. Do dyspozycji klientów oddajemy samochody z manualną lub ręczną skrzynią biegów. Możesz wybrać spośród budżetowych modeli lub wypożyczyć samochód z pełnym wyposażeniem: klimatyzacją automatyczną, dobrym nagłośnieniem, systemem GPS, czujnikami parkowania i kamerą cofania oraz systemem Start-Stop.  Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem auta załatwisz przez internet lub na miejscu, w ciągu zaledwie kilku chwil. Zobacz ofertę pojazdów, znajdź i zarezerwuj najlepszy samochód dla siebie!