ABONAMENT
WYNAJEM
DŁUGOTERMINOWY

Doskonała forma korzystania z samochodu dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Klienci indywidualni zyskują atrakcyjną finansowo formę korzystania z dowolnie wybranego pojazdu, a Przedsiębiorcy dodatkowo korzystają z zarządzania flotą.

 

Powierzanie zadań operacyjnych, które nie są powiązane z główną działalnością przedsiębiorstwa, innym wyspecjalizowanym w tym firmom, to ogólnoświatowy trend cieszący się coraz większą popularnością, a tym samym świadczący o olbrzymich korzyściach z niego wynikających. Taką formą outsourcingu jest Wynajem Długoterminowy.

Polega on na udostępnieniu pojazdu w użytkowanie na okres od 1 do 5 lat. Jest stosowany jako alternatywa do klasycznego leasingu lub zakupu samochodu na własność. Klient opłacając tylko stałą, zryczałtowaną, miesięczną stawkę, użytkuje samochód ponosząc jedynie koszty paliwa. Rata wynajmu uwzględnia koszty utrzymania, serwisowania, polisy ubezpieczeniowej, a także zakupu ogumienia wraz z jego przechowywaniem i sezonową wymianą. Po wspólnej analizie potrzeb Klienta, wybierane są najlepsze możliwe opcje dotyczące marki, modelu, rodzaju silnika, wyposażenia dodatkowego, czasu trwania wynajmu oraz wymaganego limitu kilometrów. Dodatkowym atutem jest możliwość modyfikacji ostatnich dwóch parametrów w trakcie trwania najmu.

Serwis
techniczny

Kompleksowy serwis techniczny wynajmowanych pojazdów.

Pakiet
ubezpieczeń

Pełen pakiet ubezpieczeń:
OC, AC, NW

Samochód
zastępczy

Pełną pomoc, wraz
z przysługującym autem zastępczym.

Całodobowa Infolinia Techniczna

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Wymiana
i przechowanie opon

Wymiana opon zostaje przeprowadzona w ustalonym z Klientem miejscu oraz czasie.

Stałe, przewidywalne koszty utrzymania samochodów, spłata jedynie różnicy pomiędzy ceną zakupu, a zakładaną wartością rezydualną (odsprzedażową), brak wymogu angażowania swojego kapitału, który można przeznaczyć na osiąganie wyższych zysków z własnej działalności, to z pewnością niezaprzeczalne argumenty skłaniające do wyboru wynajmu długoterminowego.

Jesteś przedsiębiorcą i nie chcesz wydawać majątku na utrzymanie firmowej floty? Wybierz wynajem długoterminowy! To świetne rozwiązanie, gdy zatrudniasz nowych pracowników, którzy potrzebują aut firmowych lub chcesz powiększyć flotę pojazdów przy zachowaniu niskich kosztów. Podczas trwania wynajmu, płacisz tylko za zużycie pojazdu, a nie spłacasz jego pełnej rynkowej wartości (tak jak w leasingu).

Umowie najmu długoterminowego towarzyszy oferta serwisowania samochodu.Wybierz wynajem długoterminowy i oszczędzaj środki finansowe w swojej firmie. Dysponuj autem zgodnie z własnymi potrzebami, a my pokryjemy wydatki eksploatacyjne i zajmiemy się serwisowaniem.

Co zawiera usługa wynajmu długoterminowego?

 • Możliwość skorzystania z samochodów przedkontraktowych (zapewnienie auta z dnia na dzień).

 • Analizę oraz wybór najlepszych opcji flotowych dopasowanych do potrzeb Klienta.

 • Zamówienie, rejestracja oraz przygotowanie aut do wydania Klientowi.

 • Finansowanie floty (na stałej stopie %).

 • Ubezpieczenie OC+AC+GAP.

 • Pełne zarządzanie oraz finansowanie obsługi serwisowej aut: przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne, wymiana elementów podlegających zużyciu zgodnie z prawidłową eksploatacją.

 • Assistance wraz z całodobowym dostępem do Infolinii Technicznej.

 • Organizacja likwidacji szkód komunikacyjnych na terenie całego Kraju.

 • Zarządzanie ogumieniem (zakup, przechowywanie, sezonowa wymiana).

 • Zapewnienie pojazdów zastępczych w przypadku unieruchomienia aut kontraktowych.

 • Fakturę zbiorczą.

Wyślij zapytanie dotyczące wynajmu długoterminowego
Informacje
Dane kontaktowe
Dziękujemy! Niedługo się do Ciebie odezwiemy.
Oops! Something went wrong while submitting the form.