O firmie

Polska FlotaTwoja wypożyczalnia samochodów. Oferujemy profesjonalne usługi krótko i długoterminowego wynajmu samochodów oraz zarządzania flotą pojazdów. Nasza oferta kierowana jest zarówno do dużych, małych i średnich przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Pomagamy w uzyskaniu kredytu bądź leasingu na wymarzony pojazd.

Polska Flota to spółka wchodząca w skład Grupy Słabek, będącej jednym z liderów branży motoryzacyjnej na terenie województwa pomorskiego z siedzibą w Borkowie k/Kartuz. Grupa Słabek zrzesza ponad niemal 20 firm i organizacji, m.in. Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów, Pomorskie Centrum Napraw Lakierniczych, Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza, Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Car-Rental, Centrum Handlowe Kartuska, jak również Polskie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawia, iż nasze usługi są w pełni kompleksowe, co gwarantuje Państwu, że samochód, jaki wynajmujecie jest w pełni przygotowany do jazdy, sprawdzony i bezpieczny.

Misja firmy
Misją firmy jest budowanie partnerskich relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości, będących gwarancją współpracy na długie lata. Wciąż doskonalimy naszą ofertę oraz rozbudowujemy flotę samochodów. Dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb Klientów, gwarantując najwyższy poziom jakości obsługi. Nie posiadamy ukrytych kosztów wynajmu samochodu. Takie działanie powoduje, że z dnia na dzień powiększamy grono zadowolonych klientów.

Dlaczego my?
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy w pełni indywidualną obsługę i kompleksowe działania – od doradztwa, przez wynajem samochodu, po jego serwisowanie, czy wymianę opon. Nasza firma oferuje pojazdy różnych klas oraz producentów działających na polskim rynku. Klient ma możliwość skorzystania z opcji podstawienia pojazdu pod wskazany adres. Istnieje możliwość korzystania z naszych samochodów poza granicami RP. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która nie nalicza dodatkowych opłat za przekroczenie granicy RP. Cała nasza flota posiada system GPS, dzięki czemu oferujemy rozbudowany system raportowania. Oferta Polskiej Floty dotyczy osób fizycznych już od 19 roku życia oraz przedsiębiorców (również od pierwszego dnia prowadzenia działalności), a także osób bez lub z niejasną historią kredytową. Stosujemy szybkie i uproszczone procedury zawierania umów, wymagamy minimum formalności.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapoznajemy się z Jego oczekiwaniami i potrzebami. Wspieramy Go w każdej nietypowej sytuacji.

Nasze atuty to:
– indywidualne podejście do każdego Klienta,
– elastyczność i profesjonalna obsługa,
– atrakcyjne stawki i przejrzystość rozliczeń,
kompleksowość obsługi.
To co wyróżnia nas na tle innych, to również możliwość podpisania z nami umowy na najem długoterminowy i  wymiany pojazdu co 6 miesięcy na nowy, wskazany przez Klienta samochód.