Nasza oferta

Marząc o nowym pojeździe, możecie Państwo skorzystać z ciekawych ofert Polskiej Floty, która proponuje pełną gamę produktów finansowych dopasowanych na każdą kieszeń.

Oferujemy:

– Wynajem długoterminowy
Wybierz pojazd dla siebie, a My zajmiemy się jego finansowaniem, ubezpieczeniem, serwisowaniem oraz dopasowaniem rat czynszu do Twojego budżetu.
– Leasing
Wybierz pojazd, a My zajmiemy się jego finansowaniem, bądź doradzimy, z którego leasingu skorzystać, by cieszyć się jednocześnie wymarzonym autem i niskimi kosztami zakupu.
– Kredyt
Wybierz samochód, a zajmiemy się doborem odpowiedniego kredytu i dopasowaniem miesięcznych rat do Twoich możliwości.
– Ubezpieczenie
Finansując pojazd w Polskiej Flocie, możecie Państwo skorzystać z możliwości ubezpieczenia go w pakiecie (AC, OC, NW). Pomożemy w doborze odpowiedniego pakietu ubezpieczeń oraz załatwieniu wszelkich formalności. Oferujemy ubezpieczenia na bardzo korzystnych warunkach.

Dodatkowo oferujemy:

– pośrednictwo w uzyskaniu finansowania na inne środki ruchome (quady, motory, jachty, itp.),
– pośrednictwo i doradztwo w zakresie ubezpieczeń OC AC NW Assistance oraz ubezpieczeń majątkowych (domy, mieszkania, itp.),
– możliwość pozostawienia używanego samochodu w rozliczeniu za nowy samochód jako wkład własny.

Wszystkie oferowane przez nas usługi dostosowywane są bezpośrednio do Państwa preferencji. Oferty tworzone są z myślą o różnych potrzebach i sytuacjach życiowych. Jesteśmy przekonani, że myśląc o nowym samochodzie w pierwszej kolejności skontaktują się Państwo z naszym doradcą.