O nas

PolskaFlota oferuje profesjonalne usługi wynajmu i leasingu samochodów nowych oraz zarządzaniem flotą pojazdów. Usługi kierowane są zarówno do dużych, małych i średnich przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.

PolskaFlota – to spółka wchodząca w skład Grupy Słabek, będącej jednym z liderów branży motoryzacyjnej na terenie województwa pomorskiego z siedzibą w Borkowie k/Kartuz. Grupa Słabek zrzesza ponad 17 firm i organizacji, m.in. Pomorskie Centrum Napraw Pojazdów, Pomorskie Centrum Napraw Lakierniczych, Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza, Kancelaria Finansowo-Ubezpieczeniowa, Car-Rental, Centrum Handlowe Kartuska, jak również Polskie Stowarzyszenie Branży Motoryzacyjnej. Kilkunastoletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym sprawia, iż nasze usługi są w pełni kompleksowe, co gwarantuje Państwu, że samochód, jaki wynajmujecie jest w pełni przygotowany do jazdy, sprawdzony i bezpieczny.

Misja firmy
Misją firmy jest budowanie partnerskich relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości, będących gwarancją współpracy na długie lata. Wciąż doskonalimy naszą ofertę oraz rozbudowujemy naszą flotę samochodów. Dostosowujemy ją do indywidualnych potrzeb Klientów, gwarantując najwyższy poziom jakości obsługi. Nie posiadamy ukrytych kosztów wynajmu samochodu. Takie działanie powoduje, że z dnia na dzień powiększamy grono zadowolonych klientów.

Dlaczego my?
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, oferujemy w pełni indywidualną obsługę i kompleksowe działania – od doradztwa, przez wynajęcie samochodu, po jego serwisowanie, czy wymianę opon. Nasza firma oferuje pojazdy różnych klas oraz producentów działających na polskim rynku. Klient ma możliwość skorzystania z opcji podstawienia pojazdu pod wskazany adres. Istnieje możliwość korzystania z naszych samochodów poza granicami RP. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, która nie nalicza dodatkowych opłat za przekroczenie granicy RP. Cała nasza flota posiada system GPS, dzięki czemu oferujemy rozbudowany system raportowania. Oferta Polskiej Floty dotyczy osób fizycznych już od 19 roku życia oraz przedsiębiorców (również od pierwszego dnia prowadzenia działalności), a także osób bez lub z niejasną historią kredytową. Stosujemy szybkie i uproszczone procedury zawierania umów, wymagamy minimum formalności.

Dlaczego warto?

Długoterminowy wynajem samochodów gwarantuje m.in.:

  • stałe, miesięczne koszty przez cały okres trwania umowy wynajmu pojazdu
  • brak konieczności angażowania własnego kapitału
  • nienaruszanie zdolności kredytowej klienta
  • monitorowanie stanu technicznego pojazdów, stała opieka serwisowa pod okiem specjalistów

W ramach umowy na długoterminowy wynajem samochodu nasza firma zobowiązuje się do:

  • prowadzenia wszelkich serwisów pojazdów podczas obowiązywania umowy
  • kompleksowej likwidacji szkód oraz zapewnienia samochodu zastępczego
  • precyzyjnej kontroli floty poprzez system raportów menedżerskich

 

Masz abonament na telefon, internet czy telewizję? Czas na samochód!

W ofercie posiadamy samochody osobowe i dostawcze gotowe do natychmiastowego odbioru