Polska Flota - logo

O FIRMIE

Pomorska flota Sp. z o.o. to prężnie działająca spółka celowa wchodząca w skład Grupy Słabek będącej jednym z liderów branży motoryzacyjnej na terenie wojwództwa pomorskiego z siedzibą w Borkowie k/Kartuz. Od ponad 20 lat świadczymy usługi profesjonalnych napraw pojazdów osobowych i dostawczych dla klientów indywidualnych i grupowych. Jednym z naszych atutów jest kilkunastoletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym oparte na działalności uznanego w regionie Pomorskiego Centrum Napraw Pojazdów, z którego struktur wywodzi się Pomorska flota Sp. z o.o.

Nadrzędnym celem spółki jest zapewnienie Naszym klientom gwarancji wysokiej jakości usług związanych z wynajmem samochodów. Pomorska Flota Sp. z o.o. jako spółka celowa przejęła na siebie obowiązki związane z wynajmem i zarządzaniem flotami pojazdów. Obecnie Pomorska Flota Sp. z o.o. jest właścicielem takich marek jak: Polskaflota.eu, Pomorskaflota.pl, Centrumfloty.pl Zarządzamy i posiadamy w swojej ofercie kilkaset samochodów osobowych i dostawczych takich czołowych producentów jak Toyota, KIA , Skoda, VW, Audi, Honda, Mercedes I BMW.

Wszystkie pojazdy objęte są gwarancją serwisową i lakierniczą na cały okres użytkowania, a także posiadają pełne ubezpieczenia OC, AC oraz ubezpieczenie GAP od utraty wartości w przypadku kradzieży czy szkody całkowitej.

Zarządzane i oferowane przez Pomorską Flotę pojazdy dostępne są dla klientów w wynajmie krótko, średnio i długoterminowym:
- Najem krótkoterminowy to najem pojazdów z okresem od kilku godzin, do 365 dni.
- Najem średnio i długoterminowy to wynajem pojazdów samochodowych od 1 roku do 5 lat użytkowania z opcją nabycia praw własności w trakcie trwania umowy lub po jej zakończeniu, czy możliwości wymiany przedmiotu najmu w trakcie trwania umowy.

W ramach abonamentu za wynajem klient otrzymuje pełne finansowanie, ubezpieczenie i opiekę serwisową zgodną z wytycznymi producenta pojazdu, wymianę ogumienia oraz samochód zastępczy na czas naprawy przedmiotu najmu.

Zapewniamy konkurencyjne ceny. Pojazdy w abonamencie dostępne są już w kwocie od 449 PLN* miesięcznie.

*- przykładowa kwota najmu netto obliczona dla samochodu nowego marki Toyota którego wartość zakupu wraz z finansowaniem w opcji podstawowej, nie przekroczyła kwoty 32000 PLN netto.

Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą Grupy Słabek, dostępnej pod adresem www.grupaslabek.pl.