O NAS

Polska Flota – spółka wchodząca w skład Grupy Słabek, jednego z liderów branży motoryzacyjnej na terenie województwa pomorskiego.

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie na rynku motoryzacyjnym i jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Oferujemy w pełni indywidualną obsługę i kompleksowe działania – od doradztwa, przez wynajem samochodu, po jego serwisowanie czy wymianę opon. Gwarantujemy, że samochód, jaki wynajmujesz, jest w pełni przygotowany do jazdy, sprawdzony i bezpieczny.

Misja firmy

Naszym celem jest budowanie partnerskich relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu i uczciwości. Wciąż doskonalimy naszą ofertę oraz rozbudowujemy flotę samochodów, gwarantując najwyższy poziom jakości obsługi. Nie posiadamy ukrytych kosztów wynajmu samochodów ani zapisów drobnym drukiem w naszych umowach. Takie działanie powoduje, że z dnia na dzień powiększamy grono zadowolonych klientów.

Dlaczego my?

  • Szybkość realizacji kontraktu – samochody są dostępne od ręki,

  • Przyjazność działań – brak uciążliwych procedur towarzyszących zakupowi na kredyt lub leasingowi;

  • Kompleksowość – zadbamy o ubezpiecznie, serwis, naprawę ewentualnych szkód;

  • Indywidualna oferta – dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, floty oraz do specyfiki działalności - dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby.

  • Wiedza i doświadczenie – nasi pracownicy związani z branżą samochodową od lat, optymalnie konstruują flotę, wspomagając politykę flotową;

  • Elastyczny kontrakt – możesz zmienić jego czas i oddać wcześniej samochód, zamienić go lub wynająć dodatkowy w miarę rosnących potrzeb.

  • ,,Auto szytę na miarę” – możesz zamówić wybrany przez Ciebie pojazd, zarówno ten dostępny w salonie samochodowym, jak do produkcji. W okresie oczekiwania na wybrany przez Ciebie pojazd, zapewniamy samochód przedkontraktowy.

Nasze atuty

world
standards
SIX SIGMA
highest quality
and comfort
of service
new
cars
attractive rates
and clear
procedures